Fanowska Strona o Wildlife Park 1 2 3

Twoje centrum informacji o Wildlife Park 1 2 3!

Ogłoszenie

Serdecznie zapraszamy na nasze drugie forum, poświęcone Zoo Tycoon!
http://www.zootycoon.pun.pl/

Pobieralnia dostępna dopiero po rejestracji!

#16 2011-01-16 13:38:59

 Melchizedek

Mod

36757388
Skąd: Najlepsze TRÓJMIASTO <3
Zarejestrowany: 2011-01-09
Posty: 854
Punktów :   14 
WWW

Re: Z lekcji

Nestea napisał:

A ja osoby ktore moga ale sie lenia uwazam za glupich.

Najpierw: Proszę nie ripostować.
Mam 13 lat, ostatnio (6 kl.) miałam śr. 5.8, jestem rok wcześniej w szkole. Obecnie I gim., też nie cierpię niemca.
   Nestea, napisałaś że uważasz ludzi, którzy nie rozbudowują forum za głupich. A wiesz, ze aby zachęcić ludzi do działania, zazwyczaj trzeba dać im przykład?? jesteś tu i sama nic nie robisz. Poproszę Admina o Moda, żebyś nie miała czego się czepiać.
  I szczerze, to też jesteś mściwa i agresywna. Bo po co odpowiadasz?? Nie kontynuowałabyś tej kłótni, która chyba ma jakieś głębsze podstawy, więc nie napiszę, że nie ma sensu.
  Po siedmiu latach nauki angielskiego (z dodatkowymi zajęciami, na poziomie rozszerzonym) Nie jestem w stanie zrozumieć forum napisanego przez anglików, lub ludzi płynnie władających angielskim.
Sejcz jest pewnie w 3 gim., a w Polsce program jęz. niemieckiego nie jest tak rozszerzony, żeby w pełni rozumieć "normalne" teksty. W szkole są tylko podstawy, nawet w I liceum jedziesz od początku.
  1. moja własna wredna uwaga: Idziesz na medycynę?? Czy jakiś stopień psychologii??
  2. uwaga- ładnie offtopujesz. Duzo ma to wspólnego z lekcjami.
   
   Sejczja też jestem wredna, jak ktos mi się nie podoba. Ale skoro masz 16 lat, a Nestea nie chce przyznać się do swojego wieku(więc zakładamy że jest młodsza) powinnaś wykazać sie wiekszą dojrzałoscią. Chodźby przez to, żeby w tawernie załozyc watek "Wyzywamy się na sobie", albo po prostu "Spory i kłótnie". A widząc, że Nestea ma kłopoty z logiką (a nie z iloscią nabytej wiedzy- mądrośącią) lub z inteligencją(nie sądze), to mozesz po prostu wytłumaczyc, chłodnym i zgryźliwym tonem. Wiem że jesteś starsza, mam to w uwadze, ale kiedy zwracam się do kogos w internecie to mam to gdzies, czy ma 9 czy 16 lat. Co nie oznacza że zwracam się do cb jak do dziecka.

Tak, ja jestem wredna, ale jak mówiłam: nie ripostować.
I przepraszam, bo wyglada to tak jakbym się wymądrzała. Po prostu analizuję sprawę i mówię co myślę.


http://i.pinger.pl/pgr297/ab329cb70004ea1650fdbd72/okfequ.jpg

Offline

 

#17 2011-01-16 15:49:59

 Sejcz

Wicedyrektor

42901440
Skąd: Sky
Zarejestrowany: 2010-05-08
Posty: 622
Punktów :   13 
WWW

Re: Z lekcji

Nic na ten temat nie powiem.Nestea dopięła swego.Zobaczycie mnie może za rok,albo za dwa.


' Everyone's the same. No e x c e p t i o n s. All od them equal before G O D. '

http://i47.tinypic.com/23sao8.gif

Offline

 

#18 2011-01-16 20:15:40

 Melchizedek

Mod

36757388
Skąd: Najlepsze TRÓJMIASTO <3
Zarejestrowany: 2011-01-09
Posty: 854
Punktów :   14 
WWW

Re: Z lekcji

Po tym czasie Wyżsi Adminowie usuną to forum.Mogłaś mówić, że ci nie zależy. Po roku opuszczone forum jest likfidowane

Ostatnio edytowany przez Melchizedek (2011-01-16 20:16:30)


http://i.pinger.pl/pgr297/ab329cb70004ea1650fdbd72/okfequ.jpg

Offline

 

#19 2011-01-16 21:10:21

 Sejcz

Wicedyrektor

42901440
Skąd: Sky
Zarejestrowany: 2010-05-08
Posty: 622
Punktów :   13 
WWW

Re: Z lekcji

A co mnie to?Nestea mnie zniechęciła.A teraz pytanie do cb:
Dlaczego ty akurat masz być modem?Według mnie osoba która jest długo na tym forum powinna być moderatorem.Olcia albo Leach.


' Everyone's the same. No e x c e p t i o n s. All od them equal before G O D. '

http://i47.tinypic.com/23sao8.gif

Offline

 

#20 2011-01-17 10:50:43

 Melchizedek

Mod

36757388
Skąd: Najlepsze TRÓJMIASTO <3
Zarejestrowany: 2011-01-09
Posty: 854
Punktów :   14 
WWW

Re: Z lekcji

to mogły poprosić. Ja po prostu p r u b u j ę. Nie udas mi się, to spróbuję dobić setki, bo wtedy wg cb bd mogła cos tu robić.


http://i.pinger.pl/pgr297/ab329cb70004ea1650fdbd72/okfequ.jpg

Offline

 

#21 2011-01-17 12:55:23

 Sejcz

Wicedyrektor

42901440
Skąd: Sky
Zarejestrowany: 2010-05-08
Posty: 622
Punktów :   13 
WWW

Re: Z lekcji

Próbujesz zrobić to co pewnie większość osób.Administratorka wchodzi bardzo rzadko o na to forum to chyba nie zwraca uwagi więc małe szanse ,że coś uda się zrobić.


' Everyone's the same. No e x c e p t i o n s. All od them equal before G O D. '

http://i47.tinypic.com/23sao8.gif

Offline

 

#22 2011-01-17 17:38:17

Magdu96

Zwiedzający

Zarejestrowany: 2011-01-17
Posty: 28
Punktów :   

Re: Z lekcji

Leach - Śliczny! Ja też rysuję konie na lekcjach... ^^

Sejcz- Przeglądam to forum od jakiegoś czasu.. Stwierdziłam że to TY jesteś jego duszą ! Nestea jak widać jest dzieckiem które ma nie więcej niż 11 lat, olewaj ją Ona się cieszy z tego że ty się denerwujesz! Tez nie lubię niemieckiego -,-

Nestea- Odpuść sobie! Wkurzasz wszystkich! To głównie ty robisz tu chaos!

Offline

 

#23 2011-01-17 18:04:40

 Nestea

Zwiedzający

112
Skąd: Zoo
Zarejestrowany: 2010-12-24
Posty: 47
Punktów :   -10 

Re: Z lekcji

Powalilas mnie z krzesla! jaka reigijna. XDD Weze to nie wcielenie zla. To ty nim jestes jesli masz cos do tak doskonalych i cudownych stworzen jak zwierzeta! Jesli to u ciebie jest rodzinne, to twoja rodzina ma wielkie ADHD. ^ ^ dziedziczne oczywiscie. Tak wogole to o co wam chodzi z modami? To nie przez szatana ani weze. Szarany i diably nie istnieja. Jesli wedlug ciebie przez szatana czy tam weza odczuwamy bol, to sie mylisz. czlowiek wlasnie po to przychodzi na swiat. Bo gdyby chcial miec idealne zycie to zostalby w Domu. (Domu pana dla jasnosci.) A on przychodzi na ziemie, niedoskonala planete, aby pdczuc to, czego nie ma w "niebie". Takie rzeczy jak szatany, diably, opetania i egzorcyzmy to zwykly stek bzdur. Jedyne zlo jakie istnieje, wywodzi sie od negatywnosci czlowieka. (Oj, oj. Klania sie nauka Boza. ) A Ty nawet nie wiesz jak bardzo swiat bozy jest zlozony, bo ty tylko widzisz w tym pewnie po prostu niebo, Boga i aniolki. == A co do rzeczy ze nie lubisz niemieckiego? To znaczy ze sie nie uczysz i jestes tepakiem, jesli dziewczynka mlodsza od ciebie moze ci przetlumaczyc cala ksiazke "Sofies Welt"? ja sie nie ciesze ze ona sie denerwuje, ja wyrazam opinie i jej odp. a to ona ciagle wstawia wykrzykniki.
Jesli wy nie potraficie doczytac sie angielskiego forum, to znaczy ze sie nie uczycie., Tylko olewacie lekcje i czekajac na dzwonek robicie papierowe samolociki. Nie, nie zastanawialam sie jeszcze na jakie studia pojde. Ja offtopuje, bo wy offtopujecie. To nie widze wyroznienia. xD Zalatwcie sobie Sejcz jako moda. Nich codziennie wchodzi na forum, poprawia bledy, upomina o offtopie, przestawia kazde tematy na dobra kategorie i przeglada cale forum. Pilnuje wszystkiego i kazdego. To jest obowiazek moda. A nie jak pewnie wam sie wydaje jedynie pilnowanie aby wszystko bylo OK. Jak mnie nie trzymacie na forum, to ja padam na oficjalne. Bo jest tam ciekawiej i jest bardziej rozbudowane. Papa.

PS. Tak jakby co, to juz mowilam Sejcz ile mam lat. Wiec nastepnym razem zanim osadzisz przegladnij watki. Juz mi sie nawet nie chce cytowac, niech Sejcz, ta madra 16-latka sama sobie znajdzie.

Ostatnio edytowany przez Nestea (2011-01-17 18:06:36)


http://i54.tinypic.com/29zv80i.png~~
I♥ wild life park 2! And... my computer!  PS. Powiedz po angielsku "Polski Banan".

Offline

 

#24 2011-01-17 20:01:28

 Melchizedek

Mod

36757388
Skąd: Najlepsze TRÓJMIASTO <3
Zarejestrowany: 2011-01-09
Posty: 854
Punktów :   14 
WWW

Re: Z lekcji

Em...tak na religii rozmawiam z chłopakiem zamiast uwazać...przepraszam, ale jestem "altruistka" i religie uważam jako dziedzine nauki, czy czegoś...tego powinni uczyc w szkole. Wiedzy o różnych religiach. A nie wmawiać że inni to poganie, i ze tylko Bóg jest ważny. Kazdy widzi Boga w inny sposób. Wg. mnie pokój z innymi ludźmi, narodami i natura jest na 1 miejscu. Tak widzę działanie w imię Boga.
A Sejcz nie chce być modem "Wiec nastepnym razem zanim osadzisz przegladnij watki. Juz mi sie nawet nie chce cytowac". O. K.??


http://i.pinger.pl/pgr297/ab329cb70004ea1650fdbd72/okfequ.jpg

Offline

 

#25 2011-01-17 20:45:47

 Sejcz

Wicedyrektor

42901440
Skąd: Sky
Zarejestrowany: 2010-05-08
Posty: 622
Punktów :   13 
WWW

Re: Z lekcji

Jedna sprawa.Na tym koncie siedzą dwie osoby.Ja jestem tylko siostrą tej prawdziwej Sejcz.Złamała rękę (prawą) i nie może pisać więc ona mi dyktuje a ja piszę.Jednak nie zawsze.Muszę coś dodać od siebie.

Druga sprawa.
Nestea:Na ziemi nie ma stworzeń doskonałych.Jestem religijna.Chodzę do szkoły salezjańskiej tam gdzie uczą siostry( jednak nie wszystkiego).Plus mam wujka księdza wiec wiesz.Jeśli się nie odczepisz od mojej siostry,rodziny itp to spokojnie załatwię ,żeby ktoś cię usunął.Rozumiesz?!


' Everyone's the same. No e x c e p t i o n s. All od them equal before G O D. '

http://i47.tinypic.com/23sao8.gif

Offline

 

#26 2011-01-17 21:50:23

Magdu96

Zwiedzający

Zarejestrowany: 2011-01-17
Posty: 28
Punktów :   

Re: Z lekcji

Wstawiam wykrzykniki bo tak chcę, nie będę komentować tego jak TY piszesz. Hahahhahahha ale jesteś śmieszna! Ty o studiach mówisz a podstawówka nawet nie skończona. Kto Cię wychował? Małpy? Oj przepraszam obrażam małpki.. Najpierw spójrz na siebie a potem krytykuj innych. Niby ktoś jest nieukiem?  Chyba ty! I się nie podniecaj że ty tak wszystko pięknie umiesz, bo to jest żałosne. Czy ty wiesz co to jest ADHD? To jest choroba, a kultura tego wymaga żeby nie życzyć innemu co tobie nie miłe.

Offline

 

#27 2011-01-17 21:52:41

 Sejcz

Wicedyrektor

42901440
Skąd: Sky
Zarejestrowany: 2010-05-08
Posty: 622
Punktów :   13 
WWW

Re: Z lekcji

No niestety Nestea nie ma kultury.Myśli ,że jej wszystko wolno.


' Everyone's the same. No e x c e p t i o n s. All od them equal before G O D. '

http://i47.tinypic.com/23sao8.gif

Offline

 

#28 2011-01-18 13:45:00

 Nestea

Zwiedzający

112
Skąd: Zoo
Zarejestrowany: 2010-12-24
Posty: 47
Punktów :   -10 

Re: Z lekcji

Wolno mi wszystko, ale nie koniecznie ze wszystkiego bede miala korzysc. Wiem co to ADHD. Jakby to jasnie wytlumaczyc? Nadpobudliwe zachowanie. Agresja w stosunku do innych bez powodu. itd. itp. I co? Grozisz mi ksiedzem? Nie mozna zalatwic aby ktos mnie zmiotl z forum. Nie wiem czy wiesz (Ile ty wogole masz lat siostrzyczko?) ale jezeli ktos zostanie z jakiegos portalu wyrzucony bez zadnego waznego powodu, grozi to nawet sadem. Kultura? Ja jestem kulturalna, widocznie to ty nie wiesz co te slowo oznacza. Jelsi ktos nie ma kultury to np. grozi komus, przechwala sie, szpanuje innym. Tak miedzy innymi, jest tego pelno. Obraza. I pisze takie rzeczy ze bedzie sie mscil. XD Jesli jestes religijna, to powinnas wiedziec ze czlowiek sie doskonali cale pokolenia. Powinnas tez wiedziec... nie. Nie powinnas. Dla takich wgresywnych ludzi Sen nie istnieje. Tak samo Dom. Ogolnie mowiac, straszytsz mnei ze ktos mnie usunie. Zebym sie odczepila. Przestaje wiezyc ze masz wiecej niz 12 lat. Ja sie nie podniecam, to sejcz sie podnieca ze jest chamska, agresywna i nic nie wiedzaca. A ja mowie co wiem. Czy wiesz co to jest NIE-UK? Nieuk, to taki tkos kto sie nie uczy. Wiec jest TE-PY. A tepy czyli sobie zle radzi, pojmuje. itd. Dobra, klocice sie jak dzieci. Dajecie poglady nieprawdziwe i nielogiczne. Nie wiecie jakie znaczenie ma slowo nieuk. klamiecie. Wujek ksiadz i siostry nie pojmuja znaczenia rozbudowanego planu zycia. IU maja glupie dziecinne przesady co do katalepsji. Wierza w diably i demony. (Dziecinne x2) A ksiadz codziennie w kosicele bierze kaske na nowego mercedesa i ma w polowie gdzies religijnosc. Taka prawda moi kochani. Powiedz, zniechecila cie wdlug ciebie "mala dziewczynka"? Slabiutka jestes. xD zakladam ze masz nie wiecej niz 13 lat. Jezeli cie przestraszylam. Zachowujesz sie jak dziecko, na to nie ma wytlumaczenia. Papa!


http://i54.tinypic.com/29zv80i.png~~
I♥ wild life park 2! And... my computer!  PS. Powiedz po angielsku "Polski Banan".

Offline

 

#29 2011-01-18 14:03:13

Magdu96

Zwiedzający

Zarejestrowany: 2011-01-17
Posty: 28
Punktów :   

Re: Z lekcji

Jak ty mącisz! Czy ten twój żałosny post jest do mnie, Sejcz czy do jej siostry? Wyrażaj się jaśniej -,- Małą dziewczynką to jesteś ty! I właśnie ty nie masz KULTURY:

Cytuję twoje słowa:
" Jelsi ktos nie ma kultury to np. grozi komus, przechwala sie, szpanuje innym. Tak miedzy innymi, jest tego pelno. Obraza. "

Zaprzeczasz samej sobie! I tu znowu twoje słowa:

" o znaczy ze sie nie uczysz i jestes tepakiem, jesli dziewczynka mlodsza od ciebie moze ci przetlumaczyc cala ksiazke "Sofies Welt"? " <-- Tu obrażasz i się przechwalasz

"Jest to najwazniejszy objaw ADHD. Zapraszamy do lekarza. " <-- znowu obrażasz

Każdy wieży w to co chce. Ja mogę wierzyć w np. jednorożce, syreny itp. I nic Ci do tego!
Mam nadzieję że wyraziłam się jasno i zrozumiale na tyle abyś to zrozumiała.

Offline

 

#30 2011-01-18 15:23:12

 olcia444

Wicedyrektor

Skąd: kraków
Zarejestrowany: 2010-07-17
Posty: 835
Punktów :   11 
WWW

Re: Z lekcji

wiesz co Neatea czy jak ty się tam nazywasz?! czepiasz się wszystkich bez powodu! a skoro robisz taką łaskę że odpisujesz i że w ogóle jesteś na forum to lepiej nic nie pisz! proszę bardzo nie administrator mi konto usunie ale i tak trzymam się swojego zdania. A tak poza tym to proszę powiem: mam 13 lat i jestem o 3 lata młodsza od Sejcz a jednak się z nią dogaduję! Ehh...w przeciwieństwie do ciebie

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.hotels-world.pl rani