Fanowska Strona o Wildlife Park 1 2 3

Twoje centrum informacji o Wildlife Park 1 2 3!

Ogłoszenie

Serdecznie zapraszamy na nasze drugie forum, poświęcone Zoo Tycoon!
http://www.zootycoon.pun.pl/

Pobieralnia dostępna dopiero po rejestracji!

  • Index
  •  » Problemy
  •  » czy da sie jeździć na koniach w widlife park 2 świat koni

#1 2013-10-14 14:12:50

wilczur

Turysta

Zarejestrowany: 2013-02-06
Posty: 17
Punktów :   

czy da sie jeździć na koniach w widlife park 2 świat koni

jeśli da się jeździć to jak to zrobić. widziałam jeden wątek jak jeździć na koniu ale było tam napisane że usunięty coś w tym stylu


adoptując psa ze schroniska nie zmienisz całego świata , ale cały świat zmieni się dla tego jednego psa

Offline

 

#2 2015-09-16 09:43:39

Miłośnik

Turysta

Zarejestrowany: 2015-09-14
Posty: 7
Punktów :   

Re: czy da sie jeździć na koniach w widlife park 2 świat koni

Dołączam się do pytania.

Offline

 

#3 2015-09-16 22:45:45

 Lonila

Zwiedzający

Skąd: Rivendell
Zarejestrowany: 2013-05-06
Posty: 48
Punktów :   

Re: czy da sie jeździć na koniach w widlife park 2 świat koni

Szczerze w to wątpię. Jeśli został sunięty to z jakiegoś konkretnego powodu czyli na przykład sposób nie działał bądź nie działał poprawnie. WP2 to prosto skonstruowana gra, więc jako tako orientuję się jak co działa i grzebać w plikach się nie boję. Skyrim na przykład, to już zupełnie inna bajka. XD

Powiem tak: w WP2 ŚK jest możliwość jazdy na koniu w dwóch konkretnych misjach. Wtedy od początku widok jest ustawiony tak a nie inaczej. Jak miałoby wyglądać to w grze dowolnej? No trudno mi to sobie wyobrazić. Musiałyby być nowe animacje, jakieś nowe pliki odpowiedzialne za to że jeżeli naciśniesz klawisz ten i ten, widok zmienia się na ten znad szyi konia.
Nie wie, ekspertem nie jestem.
Weź pod uwagę jednak że już raz coś pokiełbasiłam w plikach (pewnie usunęłam co nie trzeba) i potrzebna była reinstalka gry. A jedyne co robiłam to zmienianie statystyk i dodawanie nowych tekstur.


"Spieszmy się kochać ludzi.
Tak szybko odchodzą.
Zostają po nich buty i telefon głuchy.
Tylko co nieważne, jak krowa się wlecze.
Najważniejsze tak prędkie, że nagle się staje."
                                                ks. Jan Twardowski

Offline

 

#4 2015-10-05 10:54:22

 Angel

Administrator

819089
Zarejestrowany: 2009-12-27
Posty: 92
Punktów :   

Re: czy da sie jeździć na koniach w widlife park 2 świat koni

Opcji raczej nie ma, chyba, że ktoś na zagranicznych forach coś z tym zrobił, aczkolwiek wątpię bo bazę fanów WLP2 ma małą i większość skupia się na poniekąd lepszym ZT2.

Dla ciekawskich - w tych dwóch misjach jest to zrobione w taki sposób, że na koniu siedzi po prostu odwiedzający (mają taką możliwość także w grze dowolnej jeśli tylko damy odpowiednią bramę przez którą mogą wejść na wybieg), którego mamy ustawiony widok pierwszosobowy. Da się także kliknąć na naszego konia, który jest zwykłym zwierzęciem, które odczuwa potrzeby - grając dostatecznie długo w danej misji zaczyna głodować, ale nie może zdechnąć.

Oskryptowanie tych misji jest bardzo proste - zablokowanie UI, widoku z pierwszej osoby, danie nieśmiertelności koniowi. Najbardziej skomplikowany pewnie jest skrypt dającym nam nad nim kontrolę.

Nie jest to nic trudnego ale w dowolnej grze trudno by było to jakoś sensownie wykorzystać.


http://images.chomikuj.pl/button/Bluearga.gif
http://img189.imageshack.us/img189/2822/36390.png

Offline

 
  • Index
  •  » Problemy
  •  » czy da sie jeździć na koniach w widlife park 2 świat koni

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
przegrywanie kaset vhs warszawa agencje reklamowe częstochowa komornik lubin